O nas

Kilka słów o naszej firmie

Jesteśmy firmą ogólnobudowlaną działającą na rynku mazowieckim od 2006 roku. Oferujemy Państwu profesjonalny i kompleksowy zakres usług związanych z budownictwem tradycyjnym, remontem domu czy mieszkania, jak i rozwiązaniami kształtującymi nowoczesny charakter budynku i jego otoczenia na miarę XXI wieku.

Posiadamy duże doświadczenie praktyczne oraz bardzo dobre i nowoczesne zaplecze techniczne. Naszymi klientami są zarówno osoby prywatne jak i duże firmy. Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie rozpoczynając współpracę na miejscu gdzie prowadzone będą roboty, dokonujemy oględzin i pomiarów, dyskutujemy na temat proponowanych rozwiązań i pomysłów.

Wykonujemy powierzone nam zadania zgodnie z zasadami sztuki budowlanej i ze szczególną dbałością o materiały. Zapewniamy fachową pomoc w adaptacji wnętrz oraz doborze, zakupie i transporcie materiałów.

Rozwiązujemy wszelkie problemy dotyczące rozwiązań technicznych, które wynikają w trakcie każdej budowy, dzięki stałej współpracy z architektami, dekoratorami, przedstawicielami handlowymi renomowanych firm, znakomitymi fachowcami oraz zaopatrujemy nasze budowy w najlepszych hurtowniach, gdzie negocjujemy rabaty dla naszych Klientów.

Gwarantujemy uczciwość, terminowość, staranność i wysoki standard wykonywanych prac, umiejętność rozwiązywania i pokonywania problemów technicznych, znajomość nowych technologii, dbałość i poszanowanie materiałów powierzonych, utrzymywanie porządku na budowie, komunikatywność, profesjonalne doradztwo.

Nasza firma cieszy się uznaniem na Mazowieckim rynku a my jesteśmy dumni z satysfakcji naszych Klientów. Zapraszamy do współpracy!

Certyfikaty BHP i PPOŻ

Referencje

Najlepszą wizytówką naszej firmy są opinie zadowolonych klientów

Partnerzy